Mszczonów Klub Zdrowia

logo_fundacji

Mszczonów: Jak cieszyć się życiem – warsztaty, 14 marca 2018r.

Radość życia 1
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Zdrowia, które odbędzie się w dniu 14 marca 2018r. w Mszczonowskim Ośrodku Kultury (sala Klubowa) o godzinie 17:30.

Tym razem w programie odbędą się ciekawe warsztaty pt. „Jak cieszyć się życiem” – będzie to zestaw prostych ćwiczeń, wspartych odrobiną teorii i dużą dawką doświadczenia, które mają na celu wpuścić do naszego życia dużą dawkę optymizmu oraz pomóc uświadomić sobie lub po prostu przypomnieć jak cieszyć się każdym dniem.
Jak zawsze po programie uczestnicy będą mieli okazje wzięcia udziału w degustacji zdrowych potraw oraz wypożyczenia literatury o tematyce zdrowotnej.
Prelegentem będzie Pani Małgorzata Rykucka, manager z wieloletnim doświadczeniem w dużych korporacjach, w obszarach: IT, sprzedaż, marketing online oraz CRM. Obecnie na stanowisku Head of CRM w dużej firmie kosmetycznej. Ukończyła studia MBA na kierunku Zarządzanie Strategiczne w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie. Jej pasja to pomaganie innym przez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, zarówno w obszarach biznesowych jak i tzw. miękkich umiejętności, np. asertywności, negocjacji, utrzymywania tzw. „work-life balance”, czyli równowagi pomiędzy pracą zawodową a życiem prywatnym, motywowania oraz zarządzania budżetem domowym.
Z pasji do Biblii oraz miłości do dzieci prowadzi również z dziećmi zajęcia biblijne i stronę www.bibliadladzieci.com z materiałami edukacyjnymi dla dzieci i młodzieży. Niedawno założyła oraz prowadzi profil na facebook’u: Moja Biblia www.facebook.com/mj.biblia/.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkanie. Wstęp jak zwykle bezpłatny.

© Copyright 2014 - Mszczonów Realizacja: Go3.pl